DUYURU & BİLGİLER

 

Turkish

Apr 13, 2021
Category: Turkish
Posted by: seyyareuser

NEDEN ARAÇ ALMAK YERİNE SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralamadan ARAÇ KİRALAMALISINIZ?

 

Şirketlerin, otomobil ve 4x4 binek aracı ihtiyaçlarını Filo Kiralama yolu ile gidermeleri şirket yönetimleri için kaçınılmaz hale geldi. Şirket yönetimleri gerek bir işe başlarken . gerekse gündelik ihtiyaçları için yeni araçlar alarak şirketlerinin sırtına ciddi finansman yükleri bindirmek istemiyorlar. Araç fiyatlarında başdöndürücü artış meydana geldiği kuşkusuz. Sadece araç fiyatları değil aracın giderleri de  finansman yüküne ciddi bir yük getiriyor. Buna karşılık binek araç ihtiyacının filo kiralama yolu ile giderilmesi çok küçük maliyetlerle şirket ihtiyacının giderilmesini sağlıyor.

Filo kiralama yerine araç alımını tercih eden ve artık epece az sayıda kalan   firma yüksek araç maliyetleri ve beraberinde gelen yüksek oranlı kredilerin nakit akış tablolarını çok olumsuz etkilediğini kısa sürede fark ediyorlar.

Finansman yükü ,sadece binek aracının satın alma maliyeti ve yüksek kredi maliyetleri değil ; filo kiralama yerine satın alınan aracın; Trafik sigortası, Kasko sigortası , Yıllık Yaz/Kış lastik değişimleri, periyodik bakım giderleri , Vergiler gibi çok sayıda işletme giderine yol açan masraf kalemine de katlanmak zorunda kalıyorlar.

İş , sadece masrafları ödemekle kalmıyor, Vergilerin ve sigortaların ödenmesi. Lastik değişimi, Bakım/onarım ,araç muayenesi otoyol/köprü geçişlerinin takip ve ödemelerinin yapılması gibi pek çok formaliteyi yürütecek elemanların istihdamı ilave bir yük olarak firmaların karşısına çıkıyor.. Eğer mevcut personelin bu işleri yürütmesi istenirse bu defa konunun ehli olmayan  mevcut personelin verimsiz kullanımı iş ve mesai kaybı, ve ehil olmadıkları konularda araç bakım ve onarım giderlerinin katlanması sonucunu doğurması hatta suiistimaller gibi kaçınılmaz sonuçları beraberinde getiriyor.

Diğer yandan kiralama yapan firmalar ; kiralama bedellerini vergi matrahlarından gerekse kiralama faturalarındaki KDV’yi Ödemeleri gereken KDV den aynen düşebiliyorlar. Bu Firmalar için ciddi bir kazanç demek.

İşte , bütün bu sebepler ; özellikle Ankara, İstanbul, Konya ,Bursa ,Eskişehir ,Antalya Burdur, Çanakkale gibi gelişmişler illerde Filo kiralama/Filo araç ve binek araç kiralama/ ihtiyacını da beraberinde getiriyor..

 

Apr 13, 2021
Category: Turkish
Posted by: seyyareuser

 

SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralama müşterilerine ücretsiz yedek araç sağlar

SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralamadan aracını kiralayan bütün müşterilerimiz kiraladıkları bütün araçlar için , araç yedekleme imkanına güvencesine sahiptirler. Bazen ne kadar dikkat edersek edelim , tüm ihtimama rağmen işler ters gidebilir. Beklenmedik bir kaza.  Olası bir arıza planları alt üst edebilir. İşte böyle bir durumda SEYYARE FİLO KİRALAMA / DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralamadan kiralayacağınız bütün araçlar için , araç yedekleme imkanınız olduğunu unutmayın. Bırakın Kaza yapan aracınızla SEYYARE FİLO KİRALAMA / DA VİNCİ RENT A CAR’ın uzman teknik servis kadrosu ilgilensin. Siz işleriniz yarım bırakmayın, programızı/tatilinizi ertelemeyin teknik servisimizin size teslim edeceği yedek araçla yolunuza devam edin . Biz SEYYARE FİLO KİRALAMA / DA VİNCİ RENT A CAR ailesi olarak inanıyoruz ki; Hiçbir engel ,insanı yolundan alıkoymamalıdır. Bunun için Ankara, İstanbul, Konya ,Bursa ,Eskişehir ,Antalya Burdur, Çanakkale , Stockholm Almanya, Fransa gibi müşterilerimizin yoğun olduğu  bölgelerde  Filo kiralama/Filo araç ve binek araç kiralama ihtiyaçları için SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralama şirketlerini tercih eden değerli müşterilerimizin memnuniyeti titizliğimizin en büyük ödülü olmuştur.

SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralamadan kiralayacağınız araçlarda ayrıca araç yedekleme için extra bedel ödemezsiniz. Filo kiralama/Rent a car/günlük kiralama  araç yedeklemesi kiralama ücretinin içindedir. İlave maliyetle karşılaşmazsınız

 

 

Apr 13, 2021
Category: Turkish
Posted by: seyyareuser

SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralama araç parkında daima en yeni model araçları bulundurmaya özen gösterir

 

SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralama hizmet kalitesi Araçlarının model ,yıl ve km olarak yeniliğinde de kendini gösterir. Şirketlerimiz Piyasanın en yeni filosuna sahip olma iddiasına kuruluşundan beri önem vermiştir. Filomuzdaki maksimum 2 yılını dolduran araçlar satışa çıkarılırlar. SEYYARE OTOMOTİV A.Ş ve grup şirketi DA VİNCİ OTOMOTİV A.Ş.’den bir araç kiraladığınızda muhtemelen kiraladığınız aracın -0- kokusunu duyacaksınız. Elbette filo kiralama/ uzun dönem araç kiralama/rent a car , günlük araç kiralama yaptığınızda  sorunsuz bir kullanım ve gönül rahatlığıyla yol deneyimleri yaşamak demektir. filo kiralama/ uzun dönem araç kiralama/rent a car , araç kiralama konusunda deneyimimiz, bizi müşterilerimize sorunsuz yol deneyimleri yaşatmanın  ne kadar önemli olduğu bilgisini edindirmiştir.

 

Bunun için Ankara, İstanbul, Konya ,Bursa ,Eskişehir ,Antalya Burdur, Çanakkale , Stockholm Almanya, Fransa gibi müşterilerimizin yoğun olduğu  bölgelerde firmalar  Filo kiralama/Filo araç ve binek araç kiralama ihtiyaçları için SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralama şirketlerini tercih eden değerli müşterilerimizin memnuniyeti titizliğimizin en büyük ödülü olmuştur.

Apr 13, 2021
Category: Turkish
Posted by: seyyareuser

SEYYARE FİLO KİRALAMA ANKARA’DA BİR DUSTER MERKEZİ

Seyyare filo kiralama; Ankara’da Duster kiralama konusunda öncü filo kiralama şirketi olarak 2021 model Duster kiralıyor.  Seyyare filo kiralama inşaat firmaları ,şantiyesi olan firmaların daima duster kiralamak için öncelikle aradığı firma olmuştur.

2021 model 4x4 Dacia Dusterlerde yenilikler;

Öncelikle Duster’in yenilenmiş Motoru hacmi1.5 Blue Dci ile 260 tork üretebiliyor. Beygir gücü ise daha önce 90 ve 110 Bg iken yeni motorla birlikte 115 beygir gücüne ulaşmış Dizel motor seçeneği artık düşük emisyon salınımına uygun Çevreci Motoruna nihayet kavuştu.

Yeni Dacia Duster 6 ileri Manuel Şanzımanı ile daha konforlu bir sürüş sergşleyecek. Yeni Duster ortalama 100km yakıt tüketimi 4,8 lt ile emsallerine göre inanılmaz cimri.. Göz kamaştırıcı arazi performansını bu kadar düşük yakıtla sağlaması Dacia Duster’ı İnşaat firmalarının gözde arazi aracı haline getiriyor. Bugüne kadar Seyyare filo kiralama ve Da Vinci rent a car / günlük araç kiralamadan Dacşa Duster kiralayan müşterilerimiz aracın arazideki konforundan ve performansından hep övgüyle sözediyorlar.

Yeni Dacia Duster’ın Bagaj hacmi de arttırılarak bagaj hacmi 475 Lt ye çıkarılmış..

Ayrıca araca eklenen araç yokuş kalkıl ve İniş sistemi,park sistemi Hız sabitleyici . Elektrik destekli hidrolik direksiyon aracı aracın zaten çok keyifli olan sürüş performasını daha da arttırmış.

Bunlara ilaveten aracın daha da sessiz hale getirilmesi için ses yalıtımıbölgelerine kullanılan yeni ve daha üst kalite yalıtım malzemesi ile araç da ciddi bir sessizlik sağlamış.

Bunlara ilaveten araç tasarımında sağlanan Geniş görüş açısı, Eklenen Kör nokta uyarı sistemi ve 6 Adet hava yastığı adeta araca sınıf atlamış..

Elbette ; aracın görünümü genişleyen iç hacmi ile beraber daha sportif ve daha güçlü,güven veren bir havaya bürünmüş..

Yeni Dacia Dusterleri; Ankara merkezli SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralamanın ofislerinden kiralayabilirsiniz.

Ankara, İstanbul, Konya ,Bursa ,Eskişehir ,Antalya Burdur, Çanakkale , Stockholm Almanya, Fransa gibi müşterilerimizin yoğun olduğu  bölgelerde  Filo kiralama/Filo araç ve binek araç kiralama ihtiyaçları için SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralama şirketlerimizden dacia Duster‘ı tercih eden değerli müşterilerimizin memnuniyeti ,bizim de, dacia duster’a olan güvenimizi en üst seviyelere taşımışdır..

 

Apr 13, 2021
Category: Turkish
Posted by: seyyareuser

SEYYARE OTOMOTİV A.Ş ve grup şirketi DA vinci OTOMOTİV A.Ş.nin hizmet kalitesi

Araçlarının yeniliğinde de kendini gösterir. Şirketlerimiz Piyasanın en yeni filosuna sahip olma konusuna kuruluşundan beri önem vermiştir. Filomuzdaki maksimum 2 yılını dolduran araçlar satışa çıkarılırlar. SEYYARE OTOMOTİV A.Ş ve grup şirketi DA VİNCİ OTOMOTİV A.Ş.’den bir araç kiraladığınızda muhtemelen kiraladığınız aracın -0- kokusunu duyacaksınız. Elbette filo kiralama/ uzun dönem araç kiralama/rent a car , günlük araç kiralama yaptığınızda  sorunsuz bir kullanım ve gönül rahatlığıyla yol deneyimleri yaşamak demektir. filo kiralama/ uzun dönem araç kiralama/rent a car , araç kiralama konusunda deneyimimiz, bizi müşterilerimize sorunsuz yol deneyimleri yaşatmanın  ne kadar önemli olduğu bilgisini edindirmiştir.

 

SEYYARE OTOMOTİV A.Ş ve grup şirketi DA VİNCİ OTOMOTİV A.Ş.nin filo kiralama/ uzun dönem araç kiralama/rent a car , günlük araç kiralama yaptığı araçlar ; km/zaman standartları özenle takip edilerek düzenli bakımı yapılan araçlardır. SEYYARE OTOMOTİV A.Ş ve grup şirketi DA VİNCİ OTOMOTİV A.Ş.nin uzman teknik kadrosu araçların bakım periyotlarını ve araç gereksinimlerinin gerektirdiği işlerin yapılmasını büyük titizlikle takip ederler.

Tüm bu titizliğimizin karşılığı ; filo kiralama/ uzun dönem araç kiralama/rent a car , günlük araç kiralama yaptığımız  araçları kiralayan müşterilerimizin memnuniyetidir. ; Bunun için Ankara, İstanbul, Konya ,Bursa ,Eskişehir ,Antalya Burdur, Çanakkale , Stockholm Almanya, Fransa gibi müşterilerimizin olduğu  bölgelerde  Filo kiralama/Filo araç ve binek araç kiralama ihtiyaçları için SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralama şirketlerini tercih eden değerli müşterilerimizin memnuniyeti titizliğimizin en büyük ödülü olmuştur.

 

 

SEYYARE OTOMOTİV A.Ş ve grup şirketi DA VİNCİ OTOMOTİV A.Ş.nin 7/24 yol yardım hizmeti firmalarımızdan ; filo kiralama/ uzun dönem araç kiralama/rent a car , günlük araç kiralama hizmeti alanlara büyük güven verir. Yetkin personelimiz , İhtiyacınız için 7/24 hizmetinizdedir. Müşterilerimizin , karşılaşacakları bir sorunda desteğin hazır olduğunu bilmelerinin verdiği güven bizim için çok değerlidir. Ancak itiraf etmemiz gerekirse firmalarımızın en az aranan telefonları yol yardım telefonlarıdır. Elbette bu durumu yeni/genç filo sahibi olmamıza  ve titiz bakım anlayışımıza borçlu olduğumuzun bilincindeyiz. Bunun için Ankara, İstanbul, Konya ,Bursa ,Eskişehir ,Antalya Burdur, Çanakkale , Stockholm Almanya, Fransa gibi müşterilerimizin olduğu  bölgelerde  Filo kiralama/Filo araç ve binek araç kiralama ihtiyaçları için SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralama şirketlerini tercih eden değerli müşterilerimizin memnuniyeti titizliğimizin en büyük ödülü olmuştur.

 

 

SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralama dan filo kiralama/ uzun dönem araç kiralama/rent a car günlük araç kiralama için kiraladığınız   araçların tamamı ücretsiz yazlık / kışlık lastik hizmetinden faydalanırlar. Mevsim geldiğinde aracınız kışlık lastik güvenliğine kavuşturulur.. Lastıkleriniz için mevsim değişikliklerini ve lastik diş yüksekliğini  sizin takibinize hiç gerek yoktur. Yaz/Kış mevsim periyodları lastiklerin diş yükseklikleri yetkin teknik personelimizin takibi altındadır. Sizin Lastiklerinizin ömrünü ve durumunu düşünmeniz gerekmez. SEYYARE Filo kiralama ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR’ın yetkin teknik personeli tüm bu ayrıntıları sizin adınız düşünür. Bunun için Ankara, İstanbul, Konya ,Bursa ,Eskişehir ,Antalya Burdur, Çanakkale , Stockholm Almanya, Fransa gibi müşterilerimizin olduğu  bölgelerde  Filo kiralama/Filo araç ve binek araç kiralama ihtiyaçları için SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralama şirketlerini tercih eden değerli müşterilerimizin memnuniyeti titizliğimizin en büyük ödülü olmuştur. SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralamadan kiralayacağınız araçlarda ayrıca kasko bedeli ödemezsiniz. Filo kiralama/Rent a car/günlük kiralama  Lastik değişimi  kiralama ücretinin içindedir. İlave maliyetle karşılaşmazsınız

 

 

 

 

SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralamadan kiralayacağınız bütün araçlar, “rent a car kasko” poliçesi ile kasko güvencesine kavuşturulmuştur. Araç kiralarken    dikkat edilmesi gereken hususlardan biri aracın remt a car kaskosu olup olmadığıdır. Öncelikle bilinmesi gereken husus ; filo kiralama ve rent a car şirketlerinin araçlarını kasko yaptırmak zorunda olmadıklarıdır. Araç kiralarken -gerek rent a car gerekse filo kiralamada – kasko poliçesini sorgulamamış iseniz kiraladığınız araç/araçlar kaskosuz olabilir. Böyle bir durumda filo kiralama yahut günlük kiralama yoluyla kiraladığınız araç ile bir kazaya karıştırdığınızda maddi zarar ve ölümlü yaralamalı trafik kazalarında doğacak maddi/manevi tazminat , sizden istenecek demektir. Filo kiralama /günlük araç kiralama esnasında Kasko poliçesini kontrol etmedi iseniz muhtemelen kaza riskini de üstlenmişsiniz demektir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus filo kiralama/günlük araç kiralama yoluyla kiraladığınız aracın kaskosunun olması da yeterli değildir. Kiralama firmasının özel bir kasko türleri olan filo kiralama kaskosu veya rent a car /günlük kiralama kaskosu yaptırıp yaptırmadığıdır. Eğer filo kiralama/rent a car kiralama şirketi Primi düşük ödemek için  Normal kasko yaptırmışsa , bir kaza durumunda ,bu kasko türünün sizin karıştığınız kazanın tazminatını ödemeyeceği gerçeği ile karşılaşacaksınız demektir. Bir kötü sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız aracınızı mutlaka güvenilir filo kiralama/rent a car/ günlük kiralama firmalarından kiralayınız ve kasko durumunu sorgulayın.. Unutmayın; SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralamadan kiralayacağınız bütün araçlar, “rent a car kasko” poliçesi ile kasko güvencesine kavuşturulmuştur. Bunun için Ankara, İstanbul, Konya ,Bursa ,Eskişehir ,Antalya Burdur, Çanakkale , Stockholm Almanya, Fransa gibi müşterilerimizin olduğu  bölgelerde  Filo kiralama/Filo araç ve binek araç kiralama ihtiyaçları için SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralama şirketlerini tercih eden değerli müşterilerimizin memnuniyeti titizliğimizin en büyük ödülü olmuştur.

SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralamadan kiralayacağınız araçlarda ayrıca kasko bedeli ödemezsiniz. Filo kiralama/Rent a car/günlük kiralama  kasko primleri kiralama ücretinin içindedir. İlave maliyetle karşılaşmazsınız

SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralamadan aracını kiralayan bütün müşterilerimiz kiraladıkları bütün araçlar için , araç yedekleme imkanına güvencesine sahiptirler. Bazen ne kadar dikkat edersek edelim , tüm ihtimama rağmen işler ters gidebilir. Beklenmedik bir kaza.  Olası bir arıza planları alt üst edebilir. İşte böyle bir durumda SEYYARE FİLO KİRALAMA / DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralamadan kiralayacağınız bütün araçlar için , araç yedekleme imkanınız olduğunu unutmayın. Bırakın Kaza yapan aracınızla SEYYARE FİLO KİRALAMA / DA VİNCİ RENT A CAR’ın uzman teknik servis kadrosu ilgilensin. Siz işleriniz yarım bırakmayın, programızı/tatilinizi ertelemeyin teknik servisimizin size teslim edeceği yedek araçla yolunuza devam edin . Biz SEYYARE FİLO KİRALAMA / DA VİNCİ RENT A CAR ailesi olarak inanıyoruz ki; Hiçbir engel ,insanı yolundan alıkoymamalıdır. Bunun için Ankara, İstanbul, Konya ,Bursa ,Eskişehir ,Antalya Burdur, Çanakkale , Stockholm Almanya, Fransa gibi müşterilerimizin yoğun olduğu  bölgelerde  Filo kiralama/Filo araç ve binek araç kiralama ihtiyaçları için SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralama şirketlerini tercih eden değerli müşterilerimizin memnuniyeti titizliğimizin en büyük ödülü olmuştur.

SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralamadan kiralayacağınız araçlarda ayrıca araç yedekleme için extra bedel ödemezsiniz. Filo kiralama/Rent a car/günlük kiralama  araç yedeklemesi kiralama ücretinin içindedir. İlave maliyetle karşılaşmazsınız

Apr 12, 2021
Category: Turkish
Posted by: seyyareuser

SEYYARE OTOMOTİV A.Ş ve grup şirketi DA vinci OTOMOTİV A.Ş.nin hizmet kalitesi

Araçlarının yeniliğinde de kendini gösterir. Şirketlerimiz Piyasanın en yeni filosuna sahip olma konusuna kuruluşundan beri önem vermiştir. Filomuzdaki maksimum 2 yılını dolduran araçlar satışa çıkarılırlar. SEYYARE OTOMOTİV A.Ş ve grup şirketi DA VİNCİ OTOMOTİV A.Ş.’den bir araç kiraladığınızda muhtemelen kiraladığınız aracın -0- kokusunu duyacaksınız. Elbette filo kiralama/ uzun dönem araç kiralama/rent a car , günlük araç kiralama yaptığınızda  sorunsuz bir kullanım ve gönül rahatlığıyla yol deneyimleri yaşamak demektir. filo kiralama/ uzun dönem araç kiralama/rent a car , araç kiralama konusunda deneyimimiz, bizi müşterilerimize sorunsuz yol deneyimleri yaşatmanın  ne kadar önemli olduğu bilgisini edindirmiştir.

 

SEYYARE OTOMOTİV A.Ş ve grup şirketi DA VİNCİ OTOMOTİV A.Ş.nin filo kiralama/ uzun dönem araç kiralama/rent a car , günlük araç kiralama yaptığı araçlar ; km/zaman standartları özenle takip edilerek düzenli bakımı yapılan araçlardır. SEYYARE OTOMOTİV A.Ş ve grup şirketi DA VİNCİ OTOMOTİV A.Ş.nin uzman teknik kadrosu araçların bakım periyotlarını ve araç gereksinimlerinin gerektirdiği işlerin yapılmasını büyük titizlikle takip ederler.

Tüm bu titizliğimizin karşılığı ; filo kiralama/ uzun dönem araç kiralama/rent a car , günlük araç kiralama yaptığımız  araçları kiralayan müşterilerimizin memnuniyetidir. ; Bunun için Ankara, İstanbul, Konya ,Bursa ,Eskişehir ,Antalya Burdur, Çanakkale , Stockholm Almanya, Fransa gibi müşterilerimizin olduğu  bölgelerde  Filo kiralama/Filo araç ve binek araç kiralama ihtiyaçları için SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralama şirketlerini tercih eden değerli müşterilerimizin memnuniyeti titizliğimizin en büyük ödülü olmuştur.

 

 

SEYYARE OTOMOTİV A.Ş ve grup şirketi DA VİNCİ OTOMOTİV A.Ş.nin 7/24 yol yardım hizmeti firmalarımızdan ; filo kiralama/ uzun dönem araç kiralama/rent a car , günlük araç kiralama hizmeti alanlara büyük güven verir. Yetkin personelimiz , İhtiyacınız için 7/24 hizmetinizdedir. Müşterilerimizin , karşılaşacakları bir sorunda desteğin hazır olduğunu bilmelerinin verdiği güven bizim için çok değerlidir. Ancak itiraf etmemiz gerekirse firmalarımızın en az aranan telefonları yol yardım telefonlarıdır. Elbette bu durumu yeni/genç filo sahibi olmamıza  ve titiz bakım anlayışımıza borçlu olduğumuzun bilincindeyiz. Bunun için Ankara, İstanbul, Konya ,Bursa ,Eskişehir ,Antalya Burdur, Çanakkale , Stockholm Almanya, Fransa gibi müşterilerimizin olduğu  bölgelerde  Filo kiralama/Filo araç ve binek araç kiralama ihtiyaçları için SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralama şirketlerini tercih eden değerli müşterilerimizin memnuniyeti titizliğimizin en büyük ödülü olmuştur.

 

 

SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralama dan filo kiralama/ uzun dönem araç kiralama/rent a car günlük araç kiralama için aldığınız/kiraladığınız   araçların tamamı ücretsiz yazlık / kışlık lastik hizmetinden faydalanırlar. Mevsim geldiğinde aracınız kışlık lastik güvenliğine kavuşturulur.. Lastıkleriniz için mevsim değişikliklerini ve lastik diş yüksekliğini  sizin takibinize hiç gerek yoktur. Yaz/Kış mevsim periyodları lastiklerin diş yükseklikleri yetkin teknik personelimizin takibi altındadır. Sizin Lastiklerinizin ömrünü ve durumunu düşünmeniz gerekmez. SEYYARE Filo kiralama ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR’ın yetkin teknik personeli tüm bu ayrıntıları sizin adınız düşünür. Bunun için Ankara, İstanbul, Konya ,Bursa ,Eskişehir ,Antalya Burdur, Çanakkale , Stockholm Almanya, Fransa gibi müşterilerimizin olduğu  bölgelerde  Filo kiralama/Filo araç ve binek araç kiralama ihtiyaçları için SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralama şirketlerini tercih eden değerli müşterilerimizin memnuniyeti titizliğimizin en büyük ödülü olmuştur. SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralamadan kiralayacağınız araçlarda ayrıca kasko bedeli ödemezsiniz. Filo kiralama/Rent a car/günlük kiralama  Lastik değişimi  kiralama ücretinin içindedir. İlave maliyetle karşılaşmazsınız

 

 

 

 

SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralamadan kiralayacağınız bütün araçlar, “rent a car kasko” poliçesi ile kasko güvencesine kavuşturulmuştur. Araç kiralarken    dikkat edilmesi gereken hususlardan biri aracın remt a car kaskosu olup olmadığıdır. Öncelikle bilinmesi gereken husus ; filo kiralama ve rent a car şirketlerinin araçlarını kasko yaptırmak zorunda olmadıklarıdır. Araç kiralarken -gerek rent a car gerekse filo kiralamada – kasko poliçesini sorgulamamış iseniz kiraladığınız araç/araçlar kaskosuz olabilir. Böyle bir durumda filo kiralama yahut günlük kiralama yoluyla kiraladığınız araç ile bir kazaya karıştırdığınızda maddi zarar ve ölümlü yaralamalı trafik kazalarında doğacak maddi/manevi tazminat , sizden istenecek demektir. Filo kiralama /günlük araç kiralama esnasında Kasko poliçesini kontrol etmedi iseniz muhtemelen kaza riskini de üstlenmişsiniz demektir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus filo kiralama/günlük araç kiralama yoluyla kiraladığınız aracın kaskosunun olması da yeterli değildir. Kiralama firmasının özel bir kasko türleri olan filo kiralama kaskosu veya rent a car /günlük kiralama kaskosu yaptırıp yaptırmadığıdır. Eğer filo kiralama/rent a car kiralama şirketi Primi düşük ödemek için  Normal kasko yaptırmışsa , bir kaza durumunda ,bu kasko türünün sizin karıştığınız kazanın tazminatını ödemeyeceği gerçeği ile karşılaşacaksınız demektir. Bir kötü sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız aracınızı mutlaka güvenilir filo kiralama/rent a car/ günlük kiralama firmalarından kiralayınız ve kasko durumunu sorgulayın.. Unutmayın; SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralamadan kiralayacağınız bütün araçlar, “rent a car kasko” poliçesi ile kasko güvencesine kavuşturulmuştur. Bunun için Ankara, İstanbul, Konya ,Bursa ,Eskişehir ,Antalya Burdur, Çanakkale , Stockholm Almanya, Fransa gibi müşterilerimizin olduğu  bölgelerde  Filo kiralama/Filo araç ve binek araç kiralama ihtiyaçları için SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralama şirketlerini tercih eden değerli müşterilerimizin memnuniyeti titizliğimizin en büyük ödülü olmuştur.

SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralamadan kiralayacağınız araçlarda ayrıca kasko bedeli ödemezsiniz. Filo kiralama/Rent a car/günlük kiralama  kasko primleri kiralama ücretinin içindedir. İlave maliyetle karşılaşmazsınız

 

 

 

SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralamadan aracını kiralayan bütün müşterilerimiz kiraladıkları bütün araçlar için , araç yedekleme imkanına güvencesine sahiptirler. Bazen ne kadar dikkat edersek edelim , tüm ihtimama rağmen işler ters gidebilir. Beklenmedik bir kaza.  Olası bir arıza planları alt üst edebilir. İşte böyle bir durumda SEYYARE FİLO KİRALAMA / DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralamadan kiralayacağınız bütün araçlar için , araç yedekleme imkanınız olduğunu unutmayın. Bırakın Kaza yapan aracınızla SEYYARE FİLO KİRALAMA / DA VİNCİ RENT A CAR’ın uzman teknik servis kadrosu ilgilensin. Siz işleriniz yarım bırakmayın, programızı/tatilinizi ertelemeyin teknik servisimizin size teslim edeceği yedek araçla yolunuza devam edin . Biz SEYYARE FİLO KİRALAMA / DA VİNCİ RENT A CAR ailesi olarak inanıyoruz ki; Hiçbir engel ,insanı yolundan alıkoymamalıdır. Bunun için Ankara, İstanbul, Konya ,Bursa ,Eskişehir ,Antalya Burdur, Çanakkale , Stockholm Almanya, Fransa gibi müşterilerimizin yoğun olduğu  bölgelerde  Filo kiralama/Filo araç ve binek araç kiralama ihtiyaçları için SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralama şirketlerini tercih eden değerli müşterilerimizin memnuniyeti titizliğimizin en büyük ödülü olmuştur.

SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralamadan kiralayacağınız araçlarda ayrıca araç yedekleme için extra bedel ödemezsiniz. Filo kiralama/Rent a car/günlük kiralama  araç yedeklemesi kiralama ücretinin içindedir. İlave maliyetle karşılaşmazsınız

 

Feb 19, 2021
Category: Turkish
Posted by: seyyareuser

Tüm dünya ile beraber ülkemizin de zor günlerden geçtiği bir dönemdeyiz. Koronavirüs Covid19 salgını dünyanın her bir köşesinde maddi ve manevi birçok hasar veriyor. Ülke olarak Türkiye’de de virüsün yayılmasını önlemek amacıyla birçok önlem alınıyor. Kendimizi ve sevdiklerimizi bu salgından korumanın en önemli yolu da, evde kalmak ve uzmanların sürekli uyardığı gibi sosyal mesafe uygulamasıdır. İnsanlar ile aramızda bu dönemde mesafe bulundurmamız virüsün yayılmasını durdurmak için çok önemli.

 

Tabi ki maalesef #evdekal çağrısı herkes için gerçekleştirmesi mümkün olmayabiliyor. Büyük bir özveri ile hala çalışan, işlerine giden, her gün virüs ve salgın riski ile karşı karşıya kalan insanlarımız var. İşte bu nedenle, riskleri en aza indirmek için, kullandığımız toplu taşımaya bir süre ara vermeli ve mümkün olduğunca toplu, kalabalık ortamlardan uzak durmalıyız. Tam bir dezenfeksiyon işlemi gören araçlarımız ve ofisimiz bu zor zamanda da hizmetinizde olmaya devam ediyor. Siz de bu dönemde bir araç kiralayarak, sosyal mesafe kuralına daha dikkat edebilir, kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz. Araçlarımızın temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri dikkatle ve büyük bir titizlikle yapılıyor. Size sadece güvenle sürmesi kalıyor.

 

Bu zorlu süreçte, biz firma olarak elimizden geleni yaparak size güvenli ve hijyenik araçlarımız için en uygun fiyatı vermek istiyoruz. Bu nedenle de bu süreçte araç kiralamalarında %10, ayrıca sağlık çalışanları için ise %20 indirim yaparak hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

 

Daha detaylı bilgi için bize e-mail ve ya telefon ile ulaşabilirsiniz.

Feb 18, 2021
Category: Turkish
Posted by: seyyareuser

Birçok şirket hala araç kiralama konusunda kararsız kalabiliyor. Diğer tarafta ise bizim yüzlerce müşterimiz araç kiralama ile daha güçlü bir bilançoya sahip olmanın ve risklerini aza indirmenin avantajlarını yaşıyorlar.

Siz de şirketiniz için araç kiralamayı değerlendirip, birçok konu da kolaylığa kavuşabilirsiniz.

Neden araç kiralamalısınız? İşte sizin için derlediğimiz birkaç sebep:

Araç muayene ücreti ödemezsiniz.
 Araç vergisi ödemezsiniz.
 Sigorta ücreti ödemezsiniz.
 Alım-satım işlemleri için vakit kaybetmediğiniz gibi, ruhsat giderleri vb. ücretler de ödemezsiniz.
 Araç satın alırken ödediğiniz tutarı kiralamaya eşitlediğinizde kiralama, birçok gider ve masraftan muaf olacağınız için daha avantajlıdır.
 Gider olarak gösterebilirsiniz. Kanuna göre araç kiralama bedeli ticari veya kurum kazançlarından düşülerek indirim konusu olabilir.
 MTV, ÖTV gibi vergileri ödemek zorunda kalmazsınız.
 Eğer araç alırken kredi çekme durumunda kalırsanız, ödeyeceğiniz faiz oranı da sizin için bir zarar kalemidir. Uzun dönem kiralamada, faiz veya kur değişikliğine bağlı fiyat değişikliği yapılıp müşteri mağdur edilmez.
 Servis ücreti ödemezsiniz.
 Kış lastiği için ücret ödemezsiniz. Bunlar bizim tarafımızdan karşılanır.
 Kira süreciniz dolunca ihtiyaçlarınıza göre başka bir araç seçebilirsiniz.
 Yapılan KM’ye bağlı aracın değer kaybetmesi durumu olmaz.
 Kaza veya arıza durumunda hemen yedek araç sağlanır. İş akışınız bozulmaz.
 Araba ile karşılaşabileceğiniz her problemde, problemi çözmek için bekleyen tecrübeli servis elemanları hazır olur, siz bu işler ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.
 Uygun ödeme ve taksitlendirme ile firma bütçesine zorlama yapılmaz.
İşin özünde araç satın almak, çoğu zaman masraflı ve ekstra bir operasyonel yük getiren bir girişimdir. Şirketinizin sermayesini arabalara bağlamak yerine kiralama sistemine yönelerek, kaynaklarınızı kendi sektörünüzde, çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bu yüzden sizleri de, çok geniş müşteri kitlesine sahip olan SEYYARE FİLO ARAÇ KİRALAMA Şirketimizin bir parçası olmaya davet ediyoruz. Size sunacağımız, uygun fiyat teklifleri, güvenli ve kaliteli hizmet ile tanıştıktan sonra araç kiralamak şirketiniz için vazgeçilmez olacaktır.

Feb 17, 2021
Category: Turkish
Posted by: seyyareuser

Kurumsal araç kiralama şirketleri arasından oldukça başarılı hizmetleri ile öne çıkan Seyyare Otomotiv'i seçmeniz için birçok neden bulunmaktadır. Kurumsal filo araç kiralama yapmak isteyen şirketlerin bu özel firmayı seçmesi için en önemli nedenler aşağıda sıralanmıştır...
1-Yüksek Müşteri Memnuniyeti!
Kurumsal filo araç kiralama hizmetleri ile adından çokça söz ettirmeyi başaran Seyyare Otomotiv'de ticari kaygılar geri plana atıldığı için yüksek bir müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.
2-Güvenilir ve Hızlı Kurumsal Filo Araç Kiralama!
Şirketler için en önemli detaylardan bir tanesi de güvenilir bir kurumsal filo araç kiralama firması bulmaktır. İş akışı içerisinde herhangi bir sorunla karşılaşmak istemeyen şirketlerin ilk tercihi hızlı ve güvenilir çözümler sunan Seyyare Otomotiv olmuştur.
3-Yüksek Kalitede Danışmanlık Hizmeti!
Yıllık ve aylık araç kiralama birtakım stratejiler doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Sizlere oldukça yüksek kalitede danışmanlık hizmetleri sunan Seyyare Otomotiv uzmanları tecrübelerine dayanarak ihtiyaçlarınıza en uygun araçları makul fiyatlar ile kiralayabilmenize olanak tanımaktadır.
4-7/24 Yol Yardım Hizmeti!
Kurumsal araç kiralama şirketleri arasından 7/24 yol yardım hizmeti sunması ile ayrışan Seyyare Otomotiv, diğer kurumsal filo araç kiralama firmalarının aksine sözde değil icraatları ile ön plana çıkmaktadır. Verilen 7/24 yol yardım hizmeti de bunun en önemli göstergeleri arasında yer almaktadır.
5- Geniş Kapsamlı Sigorta!
Yıllık veya aylık araç kiralama için akla gelen ilk firmalardan bir tanesi olan Seyyare Otomotiv'in en önemli farklarından bir tanesi de geniş kapsamlı bir sigorta hizmeti sunmasıdır. Bu sayede hizmet aldığınız sırada oluşabilecek risklerden etkilenmeniz aynı doğrultuda azalacaktır.
6-Periyodik Bakım!
Kurumsal filo araç kiralama firmalarının üzerinde durmadığı ve insan hayatını tehlikeye atan durumların başında araçların düzenli bir şekilde periyodik bakımlarının yaptırılmaması gelmektedir. Düzenli bir şekilde araçlarına periyodik bakımlar yaptırması ile ön plana çıkan Seyyare Otomotiv, güvenli bir sürüş gerçekleştirebilmeniz için tüm detayları düşünülmüş kapsamlı bakımlar gerçekleştirmektedir.
7- Yılın 365 Günü Uygun Fiyatlar!
Sıklıkla belirtmiş olduğumuz gibi ticari kaygıların bir kenara bırakıldığı, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaların yürütüldüğü Seyyare Otomotiv aracılığı ile kurumsal filo araç kiralama hizmetlerinden oldukça makul fiyat avantajları ile yararlanabilirsiniz. Yıllık ve Aylık araç kiralama fiyatları ile ilgili size özel fiyat teklifleri almak için 0312 442 36 66 numaralı telefonu arayabilirsiniz...

Feb 16, 2021
Category: Turkish
Posted by: seyyareuser

Tüm markaların araçlarını bulabileceğiniz geniş bir araç portföyüne sahip olan Seyyare Otomotiv, Türkiye'nin neresinde olursanız olun kurumsal filo araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilmenize olanak tanımaktadır...
Tüm Marka ve Modellerin Araçları ile Yıllık Araç Kiralama Ankara!
Yıllık araç kiralama Ankara firması olan Seyyare Otomotiv farkı ile istediğiniz marka ve modelin kiralamasını yapabilirsiniz. Kurumsal filo araç kiralama sektörünün yüksek müşteri memnuniyetine sahip bu önemli firmasında uygun fiyatlar ile şirketinize uzun vadeli araç kiralayabilirsiniz.
Profesyonel bir iş ortağı arayışında iseniz Anlara Filo Araç Kiralama şirketi olan Seyyare Otomotiv, sizlere sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde hizmet sunabilme vaadi vermektedir. İhtiyaçlarınızı belirleyen, alternatif çözümler sunan ve geniş bir filo deneyimi yaşatan Seyyare Otomotiv farkını hissetmek için geç kalmayın...
Her İhtiyaca Yönelik Marka ve Modeller!
Yıllardır Ankara filo araç kiralama sektöründe siz değerli müşterilerine hizmetler sunan Seyyare Otomotiv, şirketinizin her ihtiyacınıza yönelik olarak araç kiralayabilmenize imkân tanımaktadır. Geniş araç filosu ile Türkiye'nin her yerine kurumsal filo araç kiralama hizmetlerini sunan Seyyare Otomotiv aracılığı ile istediğiniz markanın aracını kiralayabilme olanağına erişebilirsiniz.
Yıl boyunca avantajlı fiyatlar ile Ankara filo araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 7/24 hizmet sunan kurumsal filo araç kiralama şirketi olan Seyyare Otomotiv farkı ile günün istediğiniz bir saatinde çözüm odaklı hizmetler talep edebilirsiniz.
Hem Gönlünüze Hem Bütçenize Uygun Kurumsal Filo Araç Kiralama!
Şirketinizin mali yapısını bozmadan gönlünüzdeki aracı uygun fiyat avantajları ile uzun dönemli kiralayabilme olanağına erişebilirsiniz. Periyodik bakımları düzenli bir şekilde yaptırılmış olan araçları yılın 365 günü makul fiyatlar ile kiralayabilirsiniz.
Yenilikçi, güvenilir ve global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Seyyare Otomotiv'in uzman personelleri şirketinize en uygun stratejiler ile kurumsal filo araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilmenize olanak tanımaktadır.
Ankara Filo Araç Kiralama şirketi olan Seyyare Otomotiv'in uzman personellerinden yıllık araç kiralama Ankara hizmetleri ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak ve size özel kurumsal filo araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak için 0312 442 36 66 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Feb 15, 2021
Category: Turkish
Posted by: seyyareuser

Uzun dönemli araç kiralama, şirketlerin maliyetlerini ciddi bir şekilde düşürebilmeleri için en sık başvurdukları yöntemlerin başında gelmektedir. Seyyare Otomotiv olarak şirketlere yardımcı olabilmek amacı ile kurumsal filo araç kiralama hizmetlerini yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile sunma çabası içerisine giriyoruz...
Makul Fiyatlarla Kurumsal Filo Araç Kiralama: Seyyare Otomotiv!
Ticari kaygılardan ziyade müşteri memnuniyetinin önem kazandığı, ender filo araç kiralama şirketlerinden bir tanesi olan Seyyare Otomotiv aracılığı ile yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile şirketinize araç kiralayabilirsiniz...
Şirket bilançonuzu daima güçlü kılmak ve şirketinize vergi indirimi sağlamak amacı ile mutlaka yıllık veya aylık araç kiralama hizmetlerimizden yararlanmanızı öneriyoruz. Sabit ödemeler ile bütçenizi de kolaylıkla planlayabilmenize olanak tanıyan güvenilir filo araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak için sizleri Seyyare Otomotiv'e bekliyoruz...
Düşük Maliyetlerle Uzun Dönemli Araç Kiralama!
Düşük maliyetli uzun dönemli araç kiralama hizmetleri denildiğinde parmakla gösterilen firmalardan bir tanesi olan Seyyare Otomotiv aracılığı ile şirketinize en uygun araçları en ekonomik fiyatlar ile kiralayabilirsiniz.
Seyyare Otomotiv'den kiralayacak olduğunuz araçları sıkıntısız ve sorunsuz bir şekilde kullanabilmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. 7/24 canlı destek ekibine sahip olan Seyyare Otomotiv, günün her saatinde sizlere çözüm odaklı hizmetler sunma başarısı göstermektedir.
%90'a Varan Yüksek Müşteri Memnuniyeti!
Kurumsal filo araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak isteyen şirketlerin bakması gereken en önemli unsurların başında müşteri memnuniyet oranı gelmektedir. Kurumsal bir şekilde filo araç kiralama hizmetleri sunan firmaların müşteri memnuniyeti ne kadar yüksekse aynı doğrultuda hizmet kalitesi de yüksek olmaktadır.
Seyyare Otomotiv'de ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetine önem verildiğinden dolayı filo araç kiralama sektörü için oldukça yüksek olan %90'lara varan bir müşteri memnuniyeti oranı bulunmaktadır.
Geniş filosu bulunan Seyyare Otomotiv'in yıllık veya aylık araç kiralama hizmetlerinden Türkiye'nin neresinde olursanız olun yararlanabilirsiniz. Kurumsal filo araç kiralama hizmetleri ile ilgili olarak kapsamlı bilgiler almak ve size özel filo araç kiralama teklifleri almak için 0312 442 36 66 numaralı telefonu günün istediğiniz bir saatinde arayabilirsiniz...

Feb 14, 2021
Category: Turkish
Posted by: seyyareuser

Ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetinin önemli olduğu bir filo araç kiralama şirketi olan Seyyare Otomotiv, yıllık ve aylık araç kiralama hizmetlerinde yüksek müşteri memnuniyeti ile ön plana çıkmaktadır...
Eğitimli ve Deneyimli Personeller ile Yıllık Araç Kiralama Hizmetleri
Yıllık araç kiralama Ankara Seyyare Otomotiv firması ekonomik filo araç kiralama hizmeti satın almak isteyenlerin bir numaralı tercihi olmaya devam etmektedir. Türkiye genelinde oldukça geniş bir filoya sahip olması sayesinde tüm illerde hizmet vermeye devam eden Seyyare Otomotiv bu alanda en yüksek müşteri memnuniyetine sahip firma olarak öne çıkmaktadır.
Üstün kalite standardı, sektör deneyimi, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve güçlü finansal yapısı Seyyare Otomotiv'i yıllık ve aylık araç kiralama hizmetlerinde Türkiye genelinde en çok tercih edilen firma yapmaya yetmiştir. Sizde eğitimli, deneyimli ve aynı zamanda güler yüzlü personellerden filo araç kiralama hizmeti satın almak için geç kalmayınız...
Düzenli Periyodik Bakım!
Yıllık araç kiralama Ankara firması olan Seyyare Otomotiv, filo araç kiralama sektöründeki yüksek müşteri memnuniyetini yaptırmış olduğu düzenli periyodik bakım hizmetlerine borçludur. Çağrı merkezi üzerinden Seyyare Otomotiv destek ekibine ulaşarak kiralamış olduğunuz aracınızın düzenli periyodik bakımı ile ilgili detaylı bilgilendirme alabilirsiniz...
7/24 Canlı Destek!
Aylık ve yıllık araç kiralama hizmetlerinde çözüm odaklı hizmetlerin kritik bir öneme sahip olduğunu bilen uzman personel kadro sizlere 7/24 ulaşılabilirlik sunmaktadır. Seyyare Otomotiv bünyesinde bulunan müşteri temsilcileri sizlere günün her saatinde çözüm odaklı hizmetler sunarak sıkıntısız ve sorunsuz bir şekilde filo araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilmenize olanak tanımaktadır.
Sınırsız Trafik Sigortası!
Yıllık araç kiralama Ankara şirketi olan Seyyare Otomotiv, filo araç kiralama hizmetinden yararlanan tüm müşterilerine sınırsız trafik sigortası hizmeti sunmaktadır. Bu sayede kiralamış olduğunuz aracınıza sigorta giderleri başlığı altında herhangi bir ek ücret ödemek zorunda kalmazsınız.
Yıllık Araç Kiralama Ankara Seyyare Otomotiv uzman personellerinden filo araç kiralama hizmetleri ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak ve size özel yıllık veya aylık araç kiralama fiyat tekliflerini öğrenmek için 0312 442 36 66 numaralı telefonu günün istediğiniz bir saatinde arayabilirsiniz...

Feb 13, 2021
Category: Turkish
Posted by: seyyareuser

Seyyare Otomotiv şirketlere yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile filo araç kiralama hizmetleri sunmaktadır. Ticari kaygılardan uzak bir anlayış ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaların yürütüldüğü bu özel Ankara Filo Araç Kiralama şirketinde istediğiniz model aracı aylık veya yıllık bir şekilde cazip fiyatlar ile kiralayabilirsiniz...
Cazip Fiyatlar ile Filo Araç Kiralama
Uygun fiyatlı filo araç kiralama denildiğinde akla gelen ilk firmalardan bir tanesi olan Seyyare Otomotiv, geniş araç filosu sayesinde yılın 365 günü en uygun fiyat avantajlarını şirketlere sunmaktadır. Kurumsal araç kiralama şirketleri göz önüne alındığında Seyyare Otomotiv'in araçları ve sunmuş olduğu hizmet kalitesi oldukça yüksek seviyelerde olmaktadır.
Ankara filo araç kiralama şirketleri arasında bünyesindeki geniş araç yelpazesi sayesinde Türkiye'nin her yerine hizmet veren ender filo araç kiralama şirketi olan Seyyare Otomotiv'in araç kiralama hizmetlerinden Türkiye'nin neresinde olursanız olun yararlanabilirsiniz.
Bakımları Zamanında Yapılmış Özel Araçlar!
Bakımları zamanında yapılmış özel araçları bünyesinde barındıran Seyyare Otomotiv, şirketlerin muhasebe departmanından satış departmanına varıncaya kadar kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarına fazlası ile karşılık vermektedir. Diğer kurumsal araç kiralama şirketleri göz önüne alındığında bakımları zamanında yapılan araçları bünyesinde barındırması oldukça yüksek bir müşteri memnuniyetine sahip olunmasını sağlamıştır.
Güvenli ve konforlu yolculuklar için tercih edebileceğiniz kaliteli araçları bünyesinde barındıran Seyyare Otomotiv, bu sayede herhangi bir zaman kaybı yaşamadan personellerinizin işlerine çok daha fazla yoğunlaşabilmesine olanak tanımaktadır.
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet!
Ankara filo araç kiralama şirketi olan Seyyare Otomotiv, şirketlere uygun fiyatlı araç kiralama hizmetlerini yılın her döneminde sunma başarısı göstermektedir. Eğitimli ve oldukça profesyonel personelleri bünyesinde barındıran bu önemli firma uygun fiyatlı filo araç kiralama hizmetlerini yüksek bir kalite anlayışı ile sunmaktadır.
Diğer kurumsal araç kiralama şirketleri göz önüne alındığında yüksek müşteri memnuniyeti ve uygun fiyatları ile öne çıkan Seyyare Otomotiv uzman personellerinden Ankara filo araç kiralama hizmetleri ile ilgili olarak kapsamlı bilgiler almak ve şirketinize en uygun filo araç kiralama tekliflerinden yararlanmak için 0312 442 36 66 numaralı telefonu 7/24 arayabilirsiniz...

Feb 12, 2021
Category: Turkish
Posted by: seyyareuser

Seyyare Otomotiv olarak şirketlere yıllık ve aylık araç kiralama hususunda çözümler sunuyoruz.  Her yıl filomuza yeni araçlar dahil ederek şirketiniz için oldukça yararlı olacak araç kiralama hizmetlerini kusursuza yakında bir kalitede sizlere sunuyoruz...
Türkiye Genelinde Geniş Araç Filosu!
Seyyare otomotiv olarak birçok aylık araç kiralama şirketi gibi sadece belli bir şehirde hizmet vermiyoruz. Türkiye'nin her yerindeki geniş araç filomuz sayesinde ülkemizin en uç köşelerinde dahi aylık araç kiralama hizmetleriniz sizlere sunuyoruz.
Eğitimli ve deneyimli personeller eşliğinde şirketiniz için en ekonomik araç kiralama hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Birçok avantajdan yararlanabileceğiniz bu hizmetler sayesinde çalışanlarınızın iş verimliliğini de hiç olmadığı kadar artırabileceksiniz.
Profesyonel Kadro, En Yeni Modeller!
Ticari kaygıların bir kenara itildiği, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaların yürütüldüğü Seyyare Otomotiv'in profesyonel kadrosu sayesinde şirketiniz için en faydalı araç kiralama hizmetlerinden hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.
Diğer kurumsal araç kiralama şirketleri göz önüne alındığında Seyyare Otomotiv'in filosu en yeni modeller ile doludur. Düzenli bir şekilde bakımı yapılmış, tüm sigorta ve kaskoları yapılmış araçlar sayesinde sıkıntısız bir şekilde aylık araç kiralamanın hazzını yaşayabileceksiniz.
Aylık Araç Kiralama Ücretleri!
Seyyare Otomotiv olarak aylık araç kiralama hizmetlerinde her daim sizlere uygun fiyat avantajlarını sunma çabası içerisinde bulunuyoruz. Kurumsal araç kiralama şirketleri arasında yılın 365 günü en yeni araçları en uygun fiyat avantajları ile sunuyoruz. Bu sayede maliyetlerinizin ciddi oranda düşmesine önemli katkılar sağlıyoruz.
Hızlı ve çözüm odaklı araç kiralama hizmetleri sunan firmamız acil olarak araç kiralamanız gereken durumlarda sizlre maksimum hızda çözümler sunmaktadır. Kurumsal araç kiralama şirketleri göz önüne alındığında araç kiralama şirketimizin vermiş olduğu bu denli kaliteli hizmetler sayesinde ciddi bir müşteri memnuniyetine sahip olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.
Güvenilir kurumsal araç kiralama şirketleri arayışında iseniz aylık araç kiralama hizmetlerinde yüksek müşteri memnuniyetine sahip firmamızın çözüm odaklı hizmetlerinden hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Aylık araç kiralama ile ilgili çok daha kapsamlı bilgiler almak ve şirketinize özel fiyat tekliflerinden yararlanmak için 0312 442 36 66 numaralı telefonu günün istediğiniz bir saatinde arayabilirsiniz...

Feb 10, 2021
Category: Turkish
Posted by: seyyareuser

Ankara bölgesinde, Sektöre girdiği günden bu yana hızlı ve ayakları yere sağlam basarak büyüyen, Seyyare Filo Kiralama edindiği bilgi ve becerilerle, kurumsal duruşunu hiç bozmadan gerek Ankara gerekse taleplere istinaden hizmet verdiği diğer illerde adından saygın bir şekilde söz ettirmeyi başarmıştır.
Seyyare Filo Kiralama bünyesinde işinde profesyonelleşmiş kadrosu ile, Ankara’da araç kiralama konusunda tüm soru ve sorunlara net ve anlaşılabilir cevaplar verebilen, trafik ve ileri sürüş tekniklerinde gerekli bilgi ve becerilere sahip kadrosu ile gerek yurt içindeki gerekse yurtdışından gelen misafirlerimize en iyi hizmet ve araç kiralama deneyimini yaşatmak için sürekli olarak çalışmaktadır.
NEDEN SEYYARE FİLO KİRALAMAYI TERCİH ETMELİYİM?
Ankara’da filo kiralama da Kurumsal bir firma ile çalışmanın huzuru ve ayrıcalıklarını yaşamak için, Ankara’nın öncü kuruluşlarından Seyyare Filo Kiralama’yı mutlaka tercih etmelisiniz,
Ankara’da filo kiralama –araç kiralama sektöründe - geniş araç yelpazesi ile Kurumsal yapıda hizmet veren Seyyare Filo Kiralama ile sorunsuz ve güvenli araç kiralayabilirsiniz.
Ankara’da açıldığı günden buyana bölgenin en genç araç filosuna sahip olan Seyyare Filo Kiralama ile, kiralayacağınız araçlarımızda sorun yaşamadan seyahat etmenin huzurunu ve güvenini yaşayacaksınız.
Ankara’da araç ve filo kiralamak istediğinizde, kalite için daha fazla ücret ödemenize gerek yok artık. Seyyare Otomotiv Filo Kiralama farkıyla, yeni model ve kaliteli araçlarımızı Ankara’da daha ucuza kiralayabilirsiniz.
Ankara’ da ilk günden buyana araç kiralama sektöründe “Kurumsal Firma” çizgisini bozmadan yoluna devam eden Seyyare Filo Kiralamanın geniş araç filosundan siz ihtiyacınız olan aracı belirleyin yeterli.
Ankara’da uzun dönem kiralama ve araç kiralamalarınızda asla sürprizle karşılaşmazsınız.
Seyyare Filo Kiralama olarak Ankara’da neyi vadediyorsak o hizmeti sunuyoruz.
Ankara’da uzun dönem güvenli araç kiralama için ilk günkü heyecanımızla hizmetinizdeyiz.
ANKARA’DA ARAÇ KİRALAMAK İSTEDİĞİNİZDE-SİZ ARACINIZI İSTEYİN BİZ GETİRELİM –  BİZ GÖTÜRELİM!
Ankara bölgesinde Seyyare uzun dönem araç ve Filo Kiralama ile tüm Türkiye’de Filo Kiralama dünyasının ayrıcalıklarından biri olan  “dilediğim şehirden alırım, dilediğim şehre bırakırım” hizmetinden sorunsuz bir şekilde yararlanabilirsiniz.
Bu hizmetimiz ile siz değerli Seyyare Filo müşterilerimizi, Ankara içi veya dışında uzun dönem araç kiralama ve kısa süreli araç kiraladığınızda bulunduğunuz lokasyon da sizleri mağdur etmeden gerekli hassasiyet ve özeni göstererek “dilediğiniz” aracı teslim ediyoruz ve teslim alıyoruz.
YORGUNSANIZ VE ARAÇ KULLANMAK İSTEMİYORSANIZ…
Ankara’ya geldiniz ve yorgunsunuz. Araç kullanmak istemiyorsunuz. Seyyare Filo Kiralama’dan  araç kiralayabilirsiniz. Seyyare Araç Kiralama’nın  Şoförlü araç kiralama hizmeti ile sizi tanıştıralım..
Bize Ankara’da neler yapmak istediğinizi ya da önceden belirlediğiniz rotanızı söyleyin yeterli. Ankara bölgesini iyi derecede bilen kadromuz ile biz sizi güvenli ve özenli bir şekilde gezdirelim.
Ankara’da Şoförlü araç kiralama hizmetimiz, ileri sürüş tekniklerinde uzmanlaşmış bir kadrodan oluşan değerli sürücülerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Siz sadece Şehrin keyfini çıkartın..
ANKARA’DA ARAÇ KİRALAMA HİZMETİNİ SEYYARE FİLO’DAN YAPTIĞINIZDA FARKI GÖRECEKSİNİZ. ARACINIZI HAVAALANINDAN  ALMAK ve TESLİM ETMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?
Siz sadece uçağınızın bilgilerini bize iletin yeterli. O andan itibaren Ankara’da tüm organizasyonunuzu biz yapalım.
Havaalanından çıktığınız anda kapıda Seyyare Filo’ nun güler yüzlü karşılama personeli sizi karşılayacak ve gerekli teslimatı sizinle birlikte aracınızı kontrol ederek yapacaktır.
Artık Şehirden ayrılma vakti geldiyse “aracımı nereye teslim edeceğim” düşüncesinde olmayın. Alanında uzmanlaşmış personellerimiz yine havaalanından ya da istediğiniz bir yerden  aracınızı teslim alacaktır.
ŞEHİR DIŞINA GİTMEK VE ARAZİDE MACERA YAŞAMAK MI İSTİYORSUNUZ? 4x4 ARAZİ ARACINA MI İHTİYACINIZ VAR?
Türkiye genelinde 4x4 arazi araçlarının uzun dönem filo kiralamasında ve kısa dönem arazi aracı kiralamak istediğinizde araçlarda öncü bir kuruluş olan Seyyare Filo ile arazi aracınızı tercih ederek dilediğiniz gibi gezebilirsiniz.
Siz 4X4 Arazi aracınızla ister uzun dönem kiralama ister kısa dönem kiralama  ile nereye gitmek istediğinizi belirlediniz mi?Kiraladığınız 4x4 arazi aracınızla Kızılcahamam’da yükseklere mi çıkmak istersiniz?
Türkiye genelinde uzun dönem filo- kısa dönem arazi aracı kiralamada Seyyare Filo’nun öncü bir kuruluş olduğunu hatırlatarak, 4x4 arazi araçlarımızı hizmetinize sunuyoruz.
ANKARA’DA BİZİ DİĞER RENT A CARLARDAN AYIRAN FARKLILIKLAR NELERDİR?
Seyyare Otomotiv uzun dönem Filo Kiralama olarak veya kısa dönemli araç kiralamalarınızda her zaman önceliğimiz, “GÜVEN ve GÜVENLİKTİR”
Gerek uzun dönem –filo kiralama gerek rent a car kısa dönem kiralamalarımızda Araçlarımızı en güvenilir şekilde gönül rahatlığıyla kullanabilmemiz için tüm bakımları gerek Ankara bölgesinde gerekse diğer şehirlerde, alanında uzman yetkili servislerce yapılmaktadır.
Gerek uzun dönem –filo kiralama gerek rent a car- kısa dönem kiraladığımız araçlarda Güvenlik ve konfor açısından gerekli olan lastikler mevsime göre kışlık ve yazlık olarak zamanında değiştirilmektedir.
Temizliğe önem veren yapımızdan dolayı tüm araçlarımız ilk alındıkların günkü gibi içi ve dışı tertemiz olarak siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir.
Gerek uzun dönem –filo kiralama gerek rent a car kısa dönem kiralamalarımızda Ankara’da kiraladığınız aracı 7/24 dilediğiniz yerden teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.
Gerek uzun dönem –filo kiralama gerek rent a car kısa dönem kiralamalarımızda Kesintisiz iletişim için 7/24 müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.
Gerek uzun dönem –filo kiralama gerek rent a car kısa dönem kiralamalarımızda hiçbir zorlukla karşılaşmadan ikame aracınızı neredeyseniz oradan teslim ediyoruz.
Yabancı misafirlerimiz için gerektiğinde şehir içi ve gezilecek yerlerin planlaması yapılarak kendilerine şoförlü ve rehberli hizmet sağlanmaktadır.
Yabancı misafirlerimiz ödeme konusunda hangi para biriminden ödeme yapmak isterlerse o para biriminden ödemeyi yapabilmektedirler.
ANKARA’YI ARKADAŞ GRUBUNUZLA GEZMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?
İster kendiniz kullanın isterseniz ileri sürüş teknik ve becerilerine sahip uzman ekibimiz size hem şoförlük hem de rehberlik yaparak 9 kişiye kadar olan yeni model araçlarımızla Ankara  gezilerinizi planlayabilirsiniz.
Gezi araçlarımızda tüm yolcularımızın rahat edebileceği şekilde klima kontrolü mevcuttur.
Ankara’da hangi aracı kullanmak isterdiniz? Otomatik ya da manuel vites tercihinizi bize bildirmeniz yeterli olacaktır.
Kalabalık ailelere uygun şekilde dizayn edilmiş, 7 kişilik araçlarımızla da siz değerli misafirlerimize Ankara’da da en iyi konforu sunmaya hazırız.