Haber Detay

 
Uzun Dönem Duster Filo Kiralamada Neden Seyyare Otomotiv’i Tercih Etmeliyim?
Apr 13, 2021

Uzun Dönem Duster Filo Kiralamada Neden Seyyare Otomotiv’i Tercih Etmeliyim?


Seyyare filo kiralama; Ankara’da Duster kiralama konusunda öncü filo kiralama şirketi olarak 2021 model Duster kiralıyor.

Category: Turkish
Posted by: seyyareuser

SEYYARE FİLO KİRALAMA ANKARA’DA BİR DUSTER MERKEZİ

Seyyare filo kiralama; Ankara’da Duster kiralama konusunda öncü filo kiralama şirketi olarak 2021 model Duster kiralıyor.  Seyyare filo kiralama inşaat firmaları ,şantiyesi olan firmaların daima duster kiralamak için öncelikle aradığı firma olmuştur.

2021 model 4x4 Dacia Dusterlerde yenilikler;

Öncelikle Duster’in yenilenmiş Motoru hacmi1.5 Blue Dci ile 260 tork üretebiliyor. Beygir gücü ise daha önce 90 ve 110 Bg iken yeni motorla birlikte 115 beygir gücüne ulaşmış Dizel motor seçeneği artık düşük emisyon salınımına uygun Çevreci Motoruna nihayet kavuştu.

Yeni Dacia Duster 6 ileri Manuel Şanzımanı ile daha konforlu bir sürüş sergşleyecek. Yeni Duster ortalama 100km yakıt tüketimi 4,8 lt ile emsallerine göre inanılmaz cimri.. Göz kamaştırıcı arazi performansını bu kadar düşük yakıtla sağlaması Dacia Duster’ı İnşaat firmalarının gözde arazi aracı haline getiriyor. Bugüne kadar Seyyare filo kiralama ve Da Vinci rent a car / günlük araç kiralamadan Dacşa Duster kiralayan müşterilerimiz aracın arazideki konforundan ve performansından hep övgüyle sözediyorlar.

Yeni Dacia Duster’ın Bagaj hacmi de arttırılarak bagaj hacmi 475 Lt ye çıkarılmış..

Ayrıca araca eklenen araç yokuş kalkıl ve İniş sistemi,park sistemi Hız sabitleyici . Elektrik destekli hidrolik direksiyon aracı aracın zaten çok keyifli olan sürüş performasını daha da arttırmış.

Bunlara ilaveten aracın daha da sessiz hale getirilmesi için ses yalıtımıbölgelerine kullanılan yeni ve daha üst kalite yalıtım malzemesi ile araç da ciddi bir sessizlik sağlamış.

Bunlara ilaveten araç tasarımında sağlanan Geniş görüş açısı, Eklenen Kör nokta uyarı sistemi ve 6 Adet hava yastığı adeta araca sınıf atlamış..

Elbette ; aracın görünümü genişleyen iç hacmi ile beraber daha sportif ve daha güçlü,güven veren bir havaya bürünmüş..

Yeni Dacia Dusterleri; Ankara merkezli SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralamanın ofislerinden kiralayabilirsiniz.

Ankara, İstanbul, Konya ,Bursa ,Eskişehir ,Antalya Burdur, Çanakkale , Stockholm Almanya, Fransa gibi müşterilerimizin yoğun olduğu  bölgelerde  Filo kiralama/Filo araç ve binek araç kiralama ihtiyaçları için SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralama şirketlerimizden dacia Duster‘ı tercih eden değerli müşterilerimizin memnuniyeti ,bizim de, dacia duster’a olan güvenimizi en üst seviyelere taşımışdır..