Haber Detay

 
Uzun Dönem Araç / Filo Kiralamada Aracım Ne Süreyle Yenilenecek?
Apr 13, 2021

Uzun Dönem Araç / Filo Kiralamada Aracım Ne Süreyle Yenilenecek?


SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralama araç parkında daima en yeni model araçları bulundurmaya özen gösterir.

Category: Turkish
Posted by: seyyareuser

SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralama araç parkında daima en yeni model araçları bulundurmaya özen gösterir

 

SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralama hizmet kalitesi Araçlarının model ,yıl ve km olarak yeniliğinde de kendini gösterir. Şirketlerimiz Piyasanın en yeni filosuna sahip olma iddiasına kuruluşundan beri önem vermiştir. Filomuzdaki maksimum 2 yılını dolduran araçlar satışa çıkarılırlar. SEYYARE OTOMOTİV A.Ş ve grup şirketi DA VİNCİ OTOMOTİV A.Ş.’den bir araç kiraladığınızda muhtemelen kiraladığınız aracın -0- kokusunu duyacaksınız. Elbette filo kiralama/ uzun dönem araç kiralama/rent a car , günlük araç kiralama yaptığınızda  sorunsuz bir kullanım ve gönül rahatlığıyla yol deneyimleri yaşamak demektir. filo kiralama/ uzun dönem araç kiralama/rent a car , araç kiralama konusunda deneyimimiz, bizi müşterilerimize sorunsuz yol deneyimleri yaşatmanın  ne kadar önemli olduğu bilgisini edindirmiştir.

 

Bunun için Ankara, İstanbul, Konya ,Bursa ,Eskişehir ,Antalya Burdur, Çanakkale , Stockholm Almanya, Fransa gibi müşterilerimizin yoğun olduğu  bölgelerde firmalar  Filo kiralama/Filo araç ve binek araç kiralama ihtiyaçları için SEYYARE FİLO KİRALAMA ve grup şirketi DA VİNCİ RENT A CAR /günlük araç kiralama şirketlerini tercih eden değerli müşterilerimizin memnuniyeti titizliğimizin en büyük ödülü olmuştur.