Haber Detay

 
COVID-19 & Araç Kiralama
Feb 19, 2021

COVID-19 & Araç Kiralama


Tüm dünya ile beraber ülkemizin de zor günlerden geçtiği bir dönemdeyiz. Koronavirüs Covid19 salgını dünyanın her bir köşesinde maddi ve manevi birçok hasar veriyor.

Category: Turkish
Posted by: seyyareuser

Tüm dünya ile beraber ülkemizin de zor günlerden geçtiği bir dönemdeyiz. Koronavirüs Covid19 salgını dünyanın her bir köşesinde maddi ve manevi birçok hasar veriyor. Ülke olarak Türkiye’de de virüsün yayılmasını önlemek amacıyla birçok önlem alınıyor. Kendimizi ve sevdiklerimizi bu salgından korumanın en önemli yolu da, evde kalmak ve uzmanların sürekli uyardığı gibi sosyal mesafe uygulamasıdır. İnsanlar ile aramızda bu dönemde mesafe bulundurmamız virüsün yayılmasını durdurmak için çok önemli.

 

Tabi ki maalesef #evdekal çağrısı herkes için gerçekleştirmesi mümkün olmayabiliyor. Büyük bir özveri ile hala çalışan, işlerine giden, her gün virüs ve salgın riski ile karşı karşıya kalan insanlarımız var. İşte bu nedenle, riskleri en aza indirmek için, kullandığımız toplu taşımaya bir süre ara vermeli ve mümkün olduğunca toplu, kalabalık ortamlardan uzak durmalıyız. Tam bir dezenfeksiyon işlemi gören araçlarımız ve ofisimiz bu zor zamanda da hizmetinizde olmaya devam ediyor. Siz de bu dönemde bir araç kiralayarak, sosyal mesafe kuralına daha dikkat edebilir, kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz. Araçlarımızın temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri dikkatle ve büyük bir titizlikle yapılıyor. Size sadece güvenle sürmesi kalıyor.

 

Bu zorlu süreçte, biz firma olarak elimizden geleni yaparak size güvenli ve hijyenik araçlarımız için en uygun fiyatı vermek istiyoruz. Bu nedenle de bu süreçte araç kiralamalarında %10, ayrıca sağlık çalışanları için ise %20 indirim yaparak hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

 

Daha detaylı bilgi için bize e-mail ve ya telefon ile ulaşabilirsiniz.