Haber Detay

 
Dacia Duster Kiralamanın Avantajları Nelerdir?
May 11, 2021

Dacia Duster Kiralamanın Avantajları Nelerdir?


İşiniz gereği bir arazi aracına ihtiyaç duyuyorsanız, özellikle inşaat, maden, yol müteahitliği, demiryolu müteahitliği gibi alanlarda çalışıyorsanız Dacia Duster 4x4 size en güvenilir ve konforlu iş arkadaşı olacaktır.

Category: Turkish
Posted by: seyyareuser

Arazi Ve Zor Koşullarda Sizi Memnun Eder.

İşiniz gereği bir arazi aracına ihtiyaç duyuyorsanız, özellikle inşaat, maden, yol müteahitliği, demiryolu müteahitliği gibi alanlarda çalışıyorsanız Dacia Duster 4x4 size en güvenilir ve konforlu iş arkadaşı olacaktır. Seyyare Otomotiv farkıyla ister manuel vites, ister otomatik vites olarak dizel Dacia Duster  seçeneklerini değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Eğer ekibiniz şantiyelerde ve sahada binek araçlarla sıkıntı yaşıyorsa ve bu size hem zaman hem de para kaybettiriyorsa yine Dacia Duster 4x4 bu konulardaki risklerinizi azaltır. Bu nedenle uzun dönem araç kiralama - filo kiralama - arazi aracı kiralama - rent a car kiralama seçeneklerinde Seyyare Otomotiv aracılığıyla en uygun fiyat ile şirketinize kiralayacağınız Dacia Duster ile gözünüz arkada kalmaz.

 

İster Şehir İçi İster Şehir Dışı; Dacia Duster Her Daim Az Yakar.

Dacia Duster 4x4 arazi ve arazi dışı yüksek performanslarına rağmen yakıt konusunda tam bir cimridir. Dacia Duster 4x4’ün 100km’de şehiriçi yakıt tüketimi 4.6lt iken, şehirdışında 3.7lt ile bütçenize dost bir arazi aracıdır. Özellikle Seyyare Otomotiv’den Dacia Duster filo kiralama - uzun dönem Dacia Duster kiralama yapmanız durumunda; aracınız profesyonel ekiplerimiz tarafından düzenli yapılan bakımları ve düşük kilometre oluşları nedeniyle  yakıt masraflarınız hep düşük seviyelerde kalacaktır. Böylelikle yeni projelerinizde beklenmedik seyahat masraflarını ve yüksek yakıt masraflarınız minimuma inecektir.

 

Türkiye’de Ve Ankara Dacia Duster 4x4 Filo Kiralama - Uzun Dönem Kiralama

Sürekli yenilenen ve düzenli bakım yapılan araçları ile sektördeki en büyük Dacia Duster filolarından birine sahip olan Seyyare Otomotiv olarak Ankara ve Türkiye genelinde Dacia Duster filo kiralama - Dacia Duster uzun dönem araç kiralama alanlarında memnuniyet, uygun fiyat ve güvenilir / güvenli kiralama ile tanınmaktayız. Bu noktada sizlere de güvenilir bir çözüm ortağı olarak yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.